Фільтр салонів

Знайдено результатів

Знайдено результатів

Зона процедури

Апарат

Комфорт

14 Салонів

СортуванняНаша рекомендація

Лазерна епіляції в Вінниця

 • premium

  Фотографія салону Люменіс в Ленінському районі

  Люменіс в Ленінському районі

  Міжнародна мережа клінік лазерної епіляції і косметології косметології

  вул. Соборна

  на карті Google

  Апарати: Lumenis Light Sheer ET, Lumenis LightSheer DESIRE

  0,0
  • Пагано
  • Пагано
  • Пагано
  • Пагано
  • Пагано

  0 відгуків

  • Wi-fi
  • Оплата картою
  • Сучасний інтер'єр
  • Чай/кава

  «Люменис» – вінницький філіал міжнародної мережі лазерної епіляції та косметології. Мережа неодноразово відзначалася різними нагородами, що підтверджує високу якість і безпеку процедур, що проводяться. Салон у Вінниці надає послуги в сфері лазерної епіляції, а також косметології обличчя і тіла. Для видалення небажаного волосся в «Люменісі» використовують сучасний діодний лазер Lumenis LightSheer Desire, вироблений американською компанією Coherent. Перевагою апарату є наявність вакуумної технології, що робить процедуру максимально безболісною і ефективною. Клієнтам центру доступні і інші методи видалення волосся –шугарінг і ваксинг (депіляція цукром і воском). В салоні вам запропонують апаратну корекцію фігури із застосуванням обладнання Starvac, а також численні послуги з догляду за шкірою обличчя: чистки, пілінги, ліфтинги, маски, масажі, ін'єкційні і безін'єкційні методики. В «Люменісі» ви також зможете відновити ріст волосся, скориставшись послугою мезотерапії з використанням мезороллера. 

  Графік роботи

  • Пн-Нд: 00:00-24:00

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону Лазерхауз в Замостянському районі

  Лазерхауз в Замостянському районі

  Центр лазерної косметології

  вул. Замостянська

  на карті Google

  Апарати: Lumenis Light Sheer ET, Lumenis LightSheer DUET

  «Лазерхаус» – вінницький філіал всеукраїнської мережі лазерної косметології. Центр працює 7 днів на тиждень, надаючи широкий спектр послуг по догляду за обличчям і тілом. Головними перевагами мережі, і вінницького центру зокрема, є: співпраця з фахівцями з вищою медичною освітою, використання високотехнічного обладнання американського і європейського виробництва, а також застосування професійної брендового косметики. В салоні працюють досвідчені фахівці з лазерної епіляції та лікарі вузьких спеціальностей: онколог, трихолог, косметолог. «Лазерхаус» надає послугу видалення волосся за допомогою лазерної епіляції, ваксинга і nano-епіляції. Клієнтам салону також доступні косметологічні процедури з використанням лазера (омолодження, видалення судин і татуювань, лікування акне, нігтьового грибка і т.д.) та високоімпульсного світла (боротьба з віковими змінами, пігментацією і вугрової хворобою). «Лазерхаус» також займається продажем засобів по догляду за шкірою і волоссям. 

  Графік роботи

  • Пн-Нд: 9:00-21:00

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону medestet

  medestet

  вул. Соборна

  на карті Google

  Апарати: Lumenis Light Sheer ET

  «МедЕстет» – центр лазерної епіляції у Вінниці, що пропонує широкий спектр послуг по догляду за обличчям і тілом. Головна перевага клініки – співпраця з сертифікованими майстрами та фахівцями з вищою медичною освітою. У «МедЕстеті» доступні процедури з видалення небажаного волосся на тілі за допомогою декількох сучасних методик – ваксинга, шугаринга, фотоепіляції, елос, квантової і лазерної епіляції. Також центр надає послуги в сфері класичної косметології: чистки, пілінги, масажі, пірсинг (включно з анестезією), апаратні, ін'єкційні, мікроголкові техніки і комплекси по догляду за обличчям. В асортимент послуг входить лікування целюліту, зменшення об'єму жирових відкладень, усунення в'ялості та поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і т.д. В клініці вам запропонують нехірургічну підтяжку шкіри за допомогою радіохвильового ліфтингу, процедури із застосуванням фото і лазерної косметології. У «МедЕстеті» у вас також є можливість придбати професійну німецьку косметику Klapp. 

  Графік роботи

  • Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-19:00

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону Леді Елеганс

  Леді Елеганс

  вул. Василя Порика

  на карті Google

  Апарати: Lumenis Light Sheer ET

  «Леді Елеганс» – вінницький косметологічний кабінет, який надає послуги з догляду за обличчям і тілом. Салон займається видаленням небажаного волосся на тілі за допомогою лазерної епіляції. Це одна з найбільш ефективних, сучасних, безпечних і безболісних апаратних процедур по боротьбі із зайвими волосками. Також в студії доступні послуги із застосуванням ін'єкційних методик: збільшення об'єму губ, корекція і усунення зморшок (дрібних, середніх і глибоких), зміна контурів обличчя, мезотерапія, редермалізація і біоревіталізація. Всі процедури в «Леді Елеганс» проводяться з використанням високоякісних матеріалів: препаратів від італійських, французьких, шведських і американських виробників. Клієнтам салону також доступна послуга радіохвильового ліфтингу на апараті KumaShape. Дана процедура дозволить омолодити обличчя і тіло, вилікувати целюліт, а також поліпшити загальний стан шкіри без хірургічного втручання. 

  Графік роботи

  • Пн-Нд: 9:00-19:30

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону ЛазерБонус

  ЛазерБонус

  вул. Хлібна

  на карті Google

  Апарати: Lumenis LightSheer DUET

  «ЛазерБонус» – вінницький салон, який надає монопослугу лазерної епіляції для жінок і чоловіків. Для видалення небажаних волосків на тілі в центрі використовують сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer Duet, який забезпечує максимальний комфорт під час сеансів епіляції. Апарат дозволяє ефективно боротися із зайвим волоссям та волоссям, що вросло, а також надає антибактеріальну, протизапальну та омолоджуючу дію на шкіру. У всьому світі Lumenis Light Sheer Duet визнаний «золотим стандартом» лазерної епіляції. Перевагою салону «ЛазерБонус» є те, що всі процедури тут проводять виключно сертифіковані фахівці з вищою медичною освітою. Кожен співробітник регулярно підвищує свою кваліфікацію, відвідуючи різні курси, навчальні програми та форуми. Крім того, в центрі доступні спеціальні акційні пропозиції для клієнтів. Салон має зручне розташування поруч з Центральним міським парком, що стане для вас додатковим бонусом.  

  Графік роботи

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону Фармоза

  Фармоза

  вул. Зодчих

  на карті Google

  Апарати: Lumenis Light Sheer ET

  «Фармоза» – медичний центр у Вінниці, що надає широкий спектр медичних, косметологічних та естетичних послуг. Головною перевагою клініки є співпраця з фахівцями з вищою медичною освітою. Команда «Фармоза» складається з лікарів вузьких спеціальностей: дерматовенерелогів, онкологів, трихологів, косметологів, фахівців УЗ-діагностики і т.д. В центрі застосовуються найсучасніші методи лікування, включаючи лазеро- і радіохвильову терапію, кріо-, озоно-, плазмо і фототерапію, міостимуляцію та багато іншого. Косметологічні процедури тут проводяться з використанням якісної косметики з Європи і Південної Кореї. Фахівці клініки займаються лікуванням цілого ряду дерматологічних захворювань, включаючи псоріаз, купероз, герпес, грибок нігтів, лишай, вітіліго, випадання волосся та інше. Клієнтам «Фармоза» пропонується кілька унікальних діагностичних послуг, серед яких – гемокод, корнеометрія, гемосканування, трихоскопія та інше. Тут вам також запропонують видалення непотрібних волосків на тілі за допомогою лазерної епіляції. 

  Графік роботи

  • Пн-Пт: 9:00-19:00
  • Сб: 9:00-18:00
  • Нд: вых.

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону silkepil

  Графік роботи

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону Epilation Depilation

  «Epilation & Depilation» – вінницька студія епіляції та депіляції, яка спеціалізується на видаленні непотрібних волосків на тілі та обличчі. Для боротьби з небажаним волоссям в салоні застосовують лазерну епіляція і кілька методів депіляції. На сьогоднішній день сеанси лазерної епіляції є одним з найбільш ефективних методів боротьби із зайвими волосками. Вони дозволяють позбутися не тільки обридлої щетини, а й подразнення, почервоніння шкіри, а також проблеми вростання волосся. Більш того, лазерний апарат надає антибактеріальний та омолоджуючий ефект в зоні епіляції. Клієнтам «Epilation&Depilation» також доступні послуги депіляції – шугарінг та ваксинг. Вони підійдуть тим, кому з якої-небудь причини протипоказана лазерна епіляція, наприклад, власникам світлого волосся. Протипоказанням до застосування лазера також можуть бути деякі захворювання та індивідуальна непереносимість (алергія). Головною перевагою центру «Epilation&Depilation» є доступні ціни, а також наявність акцій і знижок. 

  Графік роботи

  • Пн-Нд: 9:00-20:00

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону BEAUTY

  BEAUTY

  вул. Замостянська

  на карті Google

  Апарати: Lumenis LightSheer DUET

  «Beauty» –косметологічний салон в місті Вінниця, який надає послуги з догляду за обличчям, тілом та волоссям. Головна перевага студії – використання сучасного обладнання та професійної косметики, виробленої в США і країнах Європи. Одним з головних напрямків роботи центру є лазерна епіляція. Для її виконання тут використовується діодний лазер Lumenis LightSheer Duet з двома насадками. Одна з них, Duet, скорочує час епіляції майже вдвічі, охоплюючи більшу площу поверхні шкіри за рахунок вакуумного ефекту. Крім видалення волосся на тілі та обличчі клієнтам салону пропонується кілька видів масажів: антицелюлітний, лікувальний, масаж спини, всього тіла і окремих його ділянок. Всі процедури проводить майстер з медичною освітою. В центрі вам запропонують класичну і ін'єкційну косметологію, а також пресотерапію, яка буде ефективною в боротьбі з в'ялістю шкіри, целюлітом, подагрою і надмірною вагою. 

  Графік роботи

  • Пн-Сб: 9:30-19:00
  • Нд: вых.

  Подивитись ціни

 • premium

  Фотографія салону butterfly

  Графік роботи

  Подивитись ціни

Підпишіться на розсилку!

Залиште свій email і першими дізнавайтеся про всі пропозиції та акції від партнерів Лазерсіті

Натискаючи на кнопку, ви приймаєте
правила роботи сайту

6

Людей вже отримують листи від нас!

Салони на карті

Відкрити карту

Карта салонів

На Лазерсіті:
 • 26445
  відвідувачів
  в місяць
 • 0
  записів за добу
 • 0
  відгуків клієнтів